Kullanıcı Girişi   |  Ana Sayfa   |   Sık Kullanılanlara Ekle   |   English        
Bugün:19.12.2014 | 10:43
 
 
 
Odamızca düzenlenmekte olan Yerli Malı Belgesine ait tebliğ Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca 13/09/2014 tarihli ve 29118 sayılı Resmi Gazete yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. Söz konusu tebliğe ait uygulama esasları TOBB Yönetim Kurulunun Onayı ve 05/11/2014 tarihi itibariyle yürürlüğe girmiştir.
Yerli Malı Belgesi Müracatı ve istenen belgeler ile ilgili olarak detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

http://www.tobb.org.tr/SanayiMudurlugu/Sayfalar/YerliMaliBelgesi.php
Üyelerimizin bu uygulamadan yararlanabilmeleri açısından mutlaka 30/11/2014 tarihine kadar odamıza yazılı olarak müracaat etmeleri gerekmektedir. Başvuru dilekçesi Haberler bölümünde en üsttedir.
Mersis üzerinden yapılması zorunlu işlemler için gerekli Elektronik İmza başvuruları Pazartesi ve Salı günü Odamız Ticaret Sicil Müdürlügünde yapılmaktadır.
 
   
Dönem içindeki tüm etkinliklerimizi görmek için etkinlik sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 
 
 
ZONGULDAK 
 
 
 
* E-posta adresinizi yazın
 
 
 
 
 
 
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ YAŞAR TETİKER CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 81 il, 160 ilçeden gelen 365 Oda ve Borsa Başkanı ile birlikte ilk olarak 12/12/2014 Cuma günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde istişare toplantısı düzenlendi.
[ Haberin devamı ]
İLÇE JANDARMA KOMUTANI GÖKHAN TUFAN, EREĞLİ TSO’YU ZİYARET ETTİ
Kdz.Ereğli İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Gökhan Tufan, Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’na nezaket ziyaretinde bulundu.
[ Haberin devamı ]
Zonguldak İl Emniyet Müdürü Osman Ak, Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine iade-i ziyarette bulundu.
Zonguldak İl Emniyet Müdürü Osman Ak, daha önce kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Kdz.Ereğli TSO Yönetimine iade-i ziyarette bulundu.
[ Haberin devamı ]
NAZLI GIDA YÖNETİM KURULU BAŞKANI KURT, EREĞLİ TSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI YAŞAR TETİKER’İ ZİYARET ETTİ
Kdz.Ereğli Sanayici ve İşadamları Derneği (ERİD)’nin davetlisi olarak Ereğli’ye gelen Nazlı Gıda (Nazo)Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kurt, Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Yaşar Tetiker’e nezaket ziyaretinde bulundu.
[ Haberin devamı ]
ÜYELERİMİZE ÜCRETSİZ HUKUK DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERİYORUZ
Kdz. Ereğli TSO Yönetimi üyelerine yönelik hukuk danışmanlığı hizmeti vermeye başladı. İlk kez uygulamaya başlanan hukuk danışmanlığı hizmeti TSO toplantı odasında Av. Adil Ateş tarafından veriliyor. Uygulama kapsamında ticari hayatında hukuksal anlamda sorun yaşayan yada bilgi edinmek isteyen üyeler TSO’ya gelerek Av. Adil Ateş ile bire bir görüşerek sorununu anlatıp, sorular sorarak bilgi alıyor.
[ Haberin devamı ]
ODAMIZDA DIŞ TİCARET UZMANI VE GÜMRÜK MÜŞAVİRİ TARAFINDAN ÜYELERİMİZE DIŞ TİCARET DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERİLDİ.
20/11/2014 Perşembe günü 11:00 – 13:00 saatleri arasında Dış Ticaret konusunda üyelerimize danışmanlık hizmeti verildi. Dış Ticaret Uzmanı Sayın; Erkan İLHAN ve Gümrük Müşaviri Sayın; Şükrü KARAMAN üyelerimize Dış Ticaret konusunda bilgilerini aktardı.
[ Haberin devamı ]
ÜYELERİMİZE DIŞ TİCARET VE GÜMRÜK MEVZUATI HAKKINDA DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİLECEKTİR.
Kdz.Ereğli TSO ´dan Oda Üyelerine önemli hizmet ; 20 Kasım 2014 Perşembe günü saat 11:00´de Oda Üyelerimiz için Dış Ticaret ve Gümrük mevzuatı konusunda bire bir danışmanlık hizmeti verecektir. Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği ve Dış Ticaret Uzmanı tarafından verilecek ücretsiz danışmanlık hizmetimiz için hizmet binamıza siz değerli üyelerimizi bekliyoruz.
[ Haberin devamı ]
ÜYELERİMİZE HUKUK DANIŞMANLIĞI HİZMETİ
Odamız Hukuk Müşaviri Sn. Av. Adil ATEŞ aracılığıyla 21/11/2014 Cuma günü saat 13:00 - 17:00 arasında Oda Üyelerimiz için Hizmet binamızda ücretsiz hukuk danışmanlığı hizmeti verilecektir. Üyelerimize önemle duyurulur.
[ Haberin devamı ]
ODAMIZDA AKREDİTASYON İZLEME KOMİTESİ VE PERSONEL TOPLANTISI YAPILDI
26 KASIM 2014 ÇARŞAMBA GÜNÜ YAPILACAK OLAN TOBB AKREDİTASYON DENETİMİ ÖNCESİNDE AKREDİTASYON KOMİTESİ VE ODA PERSONELİ BİR ARAYA GELİP DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPTI.
[ Haberin devamı ]
KDZ.EREĞLİ TSO'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA
10/09/2014 TARİHİNDE MECLİSTE KABUL EDİLEN 11 EYLÜL 2014 TARİHİNDE YÜRÜRLÜĞE GİREN 6552 SAYILI TORBA KANUN İLE DEĞİŞTİRİLEN 6102 SAYILI TTK NIN GEÇİCİ 7. MADDESİNİN UYGULAMA SÜRESİ UZATILMIŞTIR.
[ Haberin devamı ]
10 KASIM...
Atatürk´ün ölümsüzlüğe uğurlandığı günün yıldönümünde herkese düşen en büyük görevin; ´´Atatürk´ü ve en büyük eseri Cumhuriyet´i anlamak, Cumhuriyet´in değerlerini her koşulda korumak, Atatürkçü düşünceyi benimsemek, Türkiye´yi aydınlık yarınlara taşımaktır.´´
[ Haberin devamı ]