Ana Sayfa   |   Sık Kullanılanlara Ekle   |   English        
Bugün:  22.07.2014 | 14:23
 
 
 
SAYIN ÜYEMİZ,

ODAMIZIN 2014 YILI AİDAT TAHSİLATLARI 01/06/2014 İTİBARİYLE BAŞLAMIŞTIR, 2014 YILI YILLIK VE MUNZAM AİDATLARIN BİRİNCİ TAKSİT ÖDEME SÜRESİ 30/06/2014 TARİHİNDE SONA ERECEKTİR, CEZALI DURUMA DÜŞMEMEK İÇİN AİDATLARINIZI SÜRESİ İÇERİSİNDE ÖDEMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. AİDAT MİKTARLARINIZI BİLMİYORSANIZ ODAMIZ MUHASEBE SERVİSİNİ ARAYARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.(TEL:0372 3161161, 0372 3234421 ,DAHİLİLER: 13-14-15)
Mersis üzerinden yapılması zorunlu işlemler için gerekli Elektronik İmza başvuruları Pazartesi ve Salı günü Odamız Ticaret Sicil Müdürlügünde yapılmaktadır.
 
 
 
ZONGULDAK 
 
 
($) : 2.1245 TL  (€) : 2.8730 TL
 
* E-posta adresinizi yazın
 
 
 
 
 
 
 
Kdz Ereğli İftar Yemeği 
09/07/2014 Çarşamba günü Büyük Anadolu Otel’de geleneksel iftar yemeğimizde Vali Ali Kaban, Vali Yardımcısı Ekrem Aylanç, Alaplı ve Gülüç Belediye Başkanları, Nuri Tekin ve Gökhan Demirtaş, Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Azar, Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş, Ereğli Müftüsü Sn.Recai Albayrak ,
[ Haberin devamı ]
TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİNDEN PLAKET TÖRENİ
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından 10 ve 20 yıl süreyle görev yapan TOBB Genel Kurul delegelerine hizmet şeref belgesi ve plaket takdim edildi. Kdz.Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar TETİKER delegelikteki 10. Yılını doldurmasından dolayı plaketini Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah GÜL ’ün elinden aldı.
[ Haberin devamı ]
İHRACAT ZİRVESİ’NE DAVETLİSİNİZ!
26 HAZİRAN 2014 PERŞEMBE SAAT 09:30 - 15:00
Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı koordinasyonluğunda ve Batı Karadeniz İşbirliği Platformu’nun katkılarıyla yapılacak olan İhracat Zirvesi 26 Haziran 2014 Perşembe günü Zonguldak Emirgan Otelde gerçekleştirilecektir.
[ Haberin devamı ]
KDZ.EREĞLİ TSO VE KIZILAY İŞBİRLİĞİ İLE KAN BAĞIŞI KAMPANYASI YAPILACAKTIR
“Dünyada üretilmeyen tek ilaç kandır”. sloganı ile hareket ederek , Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Geleneksel hale getirilen Kızılay Kan Bağışı Kampanyası 21/06/2014 Cumartesi günü Saat 13:30 ile 22:00 arasında “Gazi Alemdar Gemi Müzesi” önünde gerçekleştirilecektir.
[ Haberin devamı ]
TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLAN KDZ.EREĞLİ LİSESİ KIZ FUTBOL TAKIMI ODAMIZI ZİYARET ETTİ
Konya da gerçekleştirilen finaller de namağlup olarak Gençler Kız Futbol Türkiye şampiyonu olan Kdz. Ereğli Lisesi Kız Futbol Takımı oyuncuları Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Tetiker ’i 17/06/2014 Salı günü makamında ziyaret etti.
[ Haberin devamı ]
Yönetim Kurulu Başkanımızın Kandil Mesajı
Mübarek Berat Kandilinizi kutlar ,size ve ailenize hayırlara vesile olması dileğiyle sevgi ve saygılarımı suarım.
Yaşar TETİKER
Kdz.Ereğli TSO Yön.Krl.Bşk.
[ Haberin devamı ]
BAKKA İnovasyon Talep Araştırması
BAKKA bölgede faaliyet gösteren firmaların Ar-Ge ve inovasyon konularındaki ihtiyaç ve taleplerini tespit edebilmek amacıyla “BAKKA İnovasyon Talep Araştırması” yaptığını belirtirken, üyelerimize yönelik bir soru formu paylaştı.
[ Haberin devamı ]
KDZ.EREĞLİ TSO YETKİLİLERİ 70. MALİ GENEL KURULU’NA KATILDILAR
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ‘un 22/05/2014 Perşembe günü gerçekleştirilen 70. Mali Genel Kuruluna Kdz. Ereğli TSO Yetkilileri de katıldılar. TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar TETİKER , Meclis Başkanı Faruk YAZICI , Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları ;Niyazi ÖZCAN Sertan YALÇIN , Yönetim Kurulu Üyeleri ;Mehmet ÇİVİCİ ve Abdulkadir ÇINAR Genel Kurul öncesi 22/05/2014 Çarşamba günü Ankara’ya hareket ederek hem 70.Mali Genel Kurul hem de Ankara da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdiler.
[ Haberin devamı ]
KDZ EREĞLİ TSO BASIN AÇIKLAMASI
Kdz Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Yaşar TETİKER Manisa’nın Soma ilçesinde meydana gelen maden felaketi ile ilgili bir basın açıklaması yayınladı.
[ Haberin devamı ]
HİJYEN EĞİTİMİ ZORUNLULUĞU HAKKINDA
Kdz.Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Yaşar TETİKER oda üyelerine Hijyen Eğitimi zorunluğu hakkında ayrıntılı bilgi sundu.
[ Haberin devamı ]
KDZ.EREĞLİ TSO , CNR ISK-SODEX VE TÜYAP 2014 YAPI FUARLARINA GEZİ DÜZENLEDİ.
Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Türkiye de düzenlenen en büyük fuarlardan biri olma özelliğini de taşıyan 2014 İstanbul Tüyap Yapı ve yine kendi sektöründe Uluslararası düzeyde ki en büyük fuarlardan ISK –SODEX 2014 Fuarlarına 10/05/2014 Cumartesi günü gezi düzenledi.
[ Haberin devamı ]