Kullanıcı Girişi   |  Ana Sayfa   |   Sık Kullanılanlara Ekle   |   English        
Bugün:14.02.2016 | 14:27
 
 
 
SAYIN ÜYEMİZ

İlgi: TOBB’nin 27.01.2016 tarihli ve 0441/1837 sayılı yazısı

İlgi kayıtlı yazıda, Karayolu Taşıma Yönetmeliği çerçevesinde adlarına yetki belgesi düzenlenmiş gerçek veya tüzel kişilerin unvan veya nevi değişikliği yapması halinde, değişikliğin gerçekleşmesinden önce gerçekleştirdikleri sözleşmeleri hakkında Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı yazısı http://www.tobb.org.tr/TIRveATAKarnesi/Sayfalar/KMevzuat.php adresinden ulaşılabilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Sayın Üyemiz,

Erdemir Kapalı Halı Saha kiralama Koşulları ve Demirbaş Listesi Ektedir.

1) Erdemir Kapalı Halı saha Kira sözleşmesiyle ilgili son teklif verme süresi 11.02.2016 saat 17.00’dir.

2) Teklif verecek firmalar;

*Vergi ve SGK borçsuzluk belgeleri,
*Sektörel tecrübeye ait bilgi ve belgeler
* Ticaret sicil belgesi

Bilgilerini de ekleyeceklerdir.

Kira sözleşmesi teklifinizi antetli kağıdınıza imzalı ve kaşeli olarak;

mturan@erdemir.com.tr ve bilgi olarak gberker@erdemir.com.tr adreslerine (iki adresi de seçerek) göndermenizi rica ederiz.

Teklif verme son tarihi 11.02.2016 saat 17.00’a kadardır.

Bir gün öncesinden Müdürlüğümüze müracaat etmek şartıyla, her gün yer görülebilir.

Teklif toplama süreciyle ilgili teminat bilgileri ise aşağıdaki gibidir:

GEÇİCİ VE KESİN TEMİNATLAR :

A)GEÇİCİ TEMİNAT,TEKLİF TUTARININ % 3’ ü , (12 aylık toplam tutar üzerinden)

B)KESİN TEMİNAT, SATIŞ TUTARININ % 6’ SI NİSPETİNDEDİR. (12 aylık toplam tutar üzerinden)

TEMİNAT OLARAK ;

-SÜRESİZ BANKA TEMİNAT MEKTUBU KABUL EDİLECEKTİR.

BANKA TEMİNAT MEKTUPLARI; İŞİN KONUSU BELİRTİLMİŞ OLARAK “EREĞLİ DEMİR VE ÇELİK FABRİKALARI T.A.Ş. KDZ.EREĞLİ” ADRESİNE DÜZENLENECEKTİR.

GEÇİCİ TEMİNATI BULUNMAYAN TEKLİFLER DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR. KESİN TEMİNAT SÖZLEŞMENİN İMZALANMASI SIRASINDA ŞİRKETİMİZE VERİLECEKTİR.
kira sözleşmesi için tıklayınız

demirbaş listesi için tıklayınız

genel tanıtım için tıklayınız
EXPO 2016 ANTALYA
23 Nisan - 30 Ekim 2016 tarihleri arasında, “Çiçek ve Çocuk” temasıyla “Dünya Botanik EXPO” Antalya´da gerçekleştirileceği bildirilmiştir.
Söz konusu organizasyona 40’ın üzerinde uluslararası katılımcının kuracağı iç ve dış mekân ülke bahçelerinin yanında sponsor firmalar, belediyeler, sivil toplum kuruluşları gibi paydaşların da kurumsal bahçeler ile katılım sağlaması ve 8 milyon ziyaretçi sayısına ulaşılması hedeflenmektedir. Konuyla ilgili olarak, EXPO 2016 Antalya Sergi Alanında; 101 metre yüksekliğindeki EXPO Kulesi, 35.000 m2 kapalı ve 8.500 m2 açık alandan oluşan 6.500 kişilik Kongre Merkezi, Türkiye’nin ilk Tarım ve Biyoçeşitlilik Müzesi, Türkiye’deki 3 farklı coğrafi bölgeye ait bitki örtülerinin bulunacağı Biyoçeşitlilik Tema Parkuru, Amfi tiyatro ve 30.000’den fazla kültürel faaliyet, kongre ve sempozyumun ziyaretçilerin ilgisine sunulacağı belirtilmektedir.
Ayrıca sergi alanında diplomatik temaslar çerçevesinde ülkelerin, şirketlerin, uluslararası kuruluşların, özel sektörün, sivil toplum kuruluşlarının ve halkın davet edilerek “Gelecek Nesiller İçin Yeşil Bir Dünya” anlayışı ile teknolojik yeniliklerin sergileneceği ve “Business to Business” (B2B) etkinlikleri ile dünya çapında sektör temsilcilerinin buluşmasına olanak sağlanacağı ifade edilmektedir.
3308 sayılı Kanunun Geçici 1. Maddesindeki şartları taşıyıp Kalfalık Ustalık Belgesi almak İsteyenler 16 Mart 2016 tarihine kadar sgk pirim dökümlerini beyan etmek kaydı ile Kdz Ereğli Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri önemle duyurulur.
KDZ EREĞLİ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Konu: Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binasının 4. katının tadilen “Yeni Yönetim Kurulu Odası” olarak düzenlenmesi işi Teklif İsteme Mektubudur.

Tarih: 10/09/2015

Sayın: Yetkili


Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binasında halen boş olan 4.katın tadil edilerek Yeni Yönetim Kurulu Odası” olarak düzenlenmesi işi aşağıdaki şartlarda yaptırılacaktır. Üstlenici firmalarımızın teklif mektubunu 15/09/2015 tarihinde saat :17.00’ye kadar Kdv dahil olarak Odamız Muamelat servisine teslim etmeleri gerekmektedir.

YAPILACAK İŞİN NEV’İ

1) Başkanlık makam masasının arkası 18 metrekare alçıpan, Salon girişi 33 metrekare(çift taraflı alçıpan), giriş sol duvar 6 metrekare (çift taraf) alçıpan, giriş sağ 6 metrekare alçıpan, sağ giriş iki adet pencerenin alçıpan ile kapatılması 12 metrekare yapım işi.Çift taraflı alçıpan ve pencereler arasında cam yünü kullanılacaktır.

2) 139 metrekare tavan alçısı ve 75 metrekare alçıpana alçı çekme işi.
3) 9 metrekare duvar kırım işi(Girişteki sol duvar).
4) 36 metrekare fayans söküm işi, 36 metrekare duvar fayans yapım işi (Çanakkale,Çanakçılar,Ege Seramik). 9 metrekare taban seramik sökümü ve yenisinin yapım işi (Çanakkale, Çanakçılar, Ege Seramik). Alafranga gömme rezervli tuvalet, (Çanakkale, Çanakçılar, Ege Seramik), muslukların yenilenmesi(Artema,Eca,) Dolaplı lavabo, ayaklı lavabo ve tesisat işlemleri.

5) Bina Giriş Kapısı 2 kanatlı (kartlı kapı), Tam karşısına Başkanın oda giriş kapısı 2 kanatlı (kartlı kapı), Dinlenme odası giriş kapısı tekli, Dinlenme odasına başkanın oradan giriş kapısı, Tuvalet giriş kapısı, Tuvalet iç kapısı alım ve montaj işleri(Kapılar masif veya mobilya kapı olarak teklif mektubunda belirtilecektir.)

6) İki adet petek taşıma ve montaj işlemi.
7) Mevcut peteklerin ahşap ile kapatılma işi.(Yedi buçuk metrekare)
8) 130 metrekare alçıpan tavan, 50 adet led spot armatür, 100 metre 3 cipli şerit led alım ve montaj işi (telefon, data, internet, santral, projeksiyon ve perde ve tv anten taşıma işi)
Salonun elektrik tesisatı kontrol edilecek, güçlendirme çalışması yapılacak,
9) Üçüncü kattaki masa, sandalye, başkanlık diğer malzemelerin tadil edilen 4. Kata taşınma ve montaj işlemi yapılacak,

NOT: 1) Tadilat işi teslim süresi 15 iş günüdür. Çıkacak Hafriyatın tahliye işlemi üstleniciye aittir.
2)Teklif mektubu vermeden önce yer görme zorunludur.
3) Mesai saatleri içinde yer görülebilecektir.

Kdz.Ereğli
Ticaret ve Sanayi Odası
 
   
Dönem içindeki tüm etkinliklerimizi görmek için etkinlik sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 
 
 
ZONGULDAK 
 
 
 
* E-posta adresinizi yazın
 
 
 
 
Akredite Oda
 
 
MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ ZORUNLULUĞU 
Sayın Üyemiz,
İlgi: Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 24.12.2015 tarih ve 24170 sayılı yazısı.
[ Haberin devamı ]
ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ÖZCAN ULUPINAR VE PARTİLİLER TARAFINDAN ODAMIZA ZİYARET
AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar beraberinde Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Bakacakkadı Belediye Başkanı Sezgin Özdemir, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve kalabalık partililer ile birlikte odamızı ziyaret etmiştir.
[ Haberin devamı ]
KDZ.EREĞLİ TSO TARAFINDAN 13/02/2016 CUMARTESİ GÜNÜ İSTANBUL TÜYAP 21.MAKİNE İMALATI VE METAL İŞLEMELERİ FUARINA GEZİ DÜZENLENECEKTİR.
Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası olarak, her yıl büyük ses getiren ve binlerce misafire ev sahipliği yapan İstanbul TÜYAP Uluslararası Fuar Merkezinde düzenlenecek olan 2016 Makine İmalatı ve Metal İşlemeleri fuarına 13 Şubat 2016 Cumartesi günü gezi tertip edilecektir.
[ Haberin devamı ]
ODAMIZ TARAFINDAN, ÜYELERİMİZE YÖNELİK İHRACAT EĞİTİMLERİ’NİN DEVAMI TERTİP EDİLECEKTİR.
Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası ile Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı iş birliği ile geçtiğimiz ay düzenlediğimiz “ Üyelerimizin Dış Ticaret Yeteneklerinin Geliştirilmesi Ve Dış Ticaret Faaliyetlerine Yeni Firmalar Kazandırılması” başlıklı projemiz tamamlanmış olup tüm katılımcılarımıza sertifikaları takdim edilmiştir.
[ Haberin devamı ]
ADR BELGESİ ALMA SÜRESİ 1 TEMMUZ 2016 TARİHİ OLARAK TESPİT EDİLDİ
ADR BELGESİ ALMA SÜRESİ 1 TEMMUZ 2016 TARİHİ OLARAK TESPİT EDİLDİ

Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı,Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Taşınması Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliği yayınladı.Buna göre ADR yönetmeliğinde yapılan değişiklikler şu şekildedir;
[ Haberin devamı ]
ON KİŞİDEN AZ ÇALIŞAN, AZ TEHLİKELİ SINIFTA YER ALAN İŞYERİ SAHİPLERİ VE ÇALIŞANLARI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETLERİNİ ÜSTLENİLEBİLMEK İÇİN ANADOLU ÜNİVERSİTESİNE BAŞVURABİLECEK
Anadolu Üniversitesi ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı arasında 9 Ekim 2015 tarihinde İşyerlerinde İşveren veya İşveren Vekili Tarafından Yürütülecek İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Eğitim, Sınav ve Belgelendirme işbirliği protokolü imzalanmıştır.
[ Haberin devamı ]
KDZ.EREĞLİ VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ SAYIN;MUHARREM GÖVCE’DEN BAŞKANIMIZ YAŞAR TETİKER’E İADE İ ZİYARET.
Kdz.Ereğli Vergi Dairesi Müdürü Sayın; Muharrem Gövce , Yönetim Kurulu Başkanımız Yaşar Tetiker’i makamında ziyaret etti.
[ Haberin devamı ]
MESLEKİ YETERLİLİK ELGENİZİ ALDINIZ MI?
[ Haberin devamı ]
ÜYELERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU
Sayın Üyemiz ; 2010 Yılında k2 Yetki Belgesi almış olan, Oda üyelerimizin belgelerini yenilemeleri gerekmektedir. İndirimli yenileme için 31/12/20105 tarihine kadar Zonguldak Ticaret Odasına şahsen başvurmaları gerekmektedir.
[ Haberin devamı ]
İLETİŞİM YOLU İLE DOLANDIRICILIK
Sayın Üyemiz ; Sizleri Telefonla Arayarak Kendilerini Polis, Asker veya Savcı Olarak Tanıtan ve Sizden
Para, Altın İsteyen Şahıslara İnanmayın.

Böyle Bir Durumda Hemen 155 POLİS İMDAT’ı Arayın.
[ Haberin devamı ]
ODAMIZ TARAFINDAN DÜZENLENEN İHRACAT EĞİTİMLERİ SERTİFİKA TÖRENİ YAPILDI.
Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası tarafından , Batı Karadeniz Kalkıma Ajansı (BAKKA) işbirliğinde gerçekleştirilen “Üyelerimizin Dıs Ticaret Yeteneklerinin Gelistirilmesi ve Dıs Ticaret Faaliyetlerine Yeni Firmalar Kazandırılması” başlıklı projemiz kapsamında, 1 ay süren 48 saatlik İhracat Eğitimine Oda üyelerimiz tarafından büyük bir ilgi gösterilmiş ve Ekim ayı içerisinde eğitimimiz tamamlanmıştır.
[ Haberin devamı ]