Zonguldak Valisi Sayın; Mustafa Tutulmaz bugün saat 16:00’da Kdz.Ereğli Kaymakam'i İsmail Çorumluoglu ile beraber Odamiza ziyaret gerçekleştirmiştir.
Sayın Valimizi ve Sayin Kaymakami Odamız ziyaretinde; TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılari Ahmet Türk ve Tasin Tanyildiz ,Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Mevlüt Özdemir,Kadir Çaygeç Özgür Erdoğan, Genel Sekreter Gündüz ACAR karşılamıştır.
Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Valimiz Sayın Mustafa Tutulmaz’a Odamızın yapmış olduğu çalışmalar ile ilgili bilgiler vermiştir. Sayın Valimiz TSO’ nun yapmış olduğu çalışmalarda yanında olacağını belirtmiştir.